Reklama

Tłumy nad Wartą. "Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości"

fot. Czytelnik

Na miejscu pojawili się też policjanci.

Robi się coraz cieplej, a to oznacza, że na nadwarciańskich bulwarach pojawia się coraz więcej mieszkańców. Niemal każdego dnia dostajemy zdjęcia z tego miejsca.
Na fotografiach wykonanych przesłanych do nas po godzinie 19 widać grupy poznaniaków odpoczywające nad Wartą. Więcej kontroli zapowiadali też policjanci.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Nasze patrole konne pojawiły się w tym miejscu po południu. Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości - między innymi nie spotkano osób, które na przykład spożywałyby alkohol w miejscach niedozwolonych - mówi nam mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji i zapewnia, że jak każdej nocy policyjne patrole pojawią się również w tym miejscu i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Na razie nie mamy żadnych niepokojących zgłoszeń z terenów nadwarciańskich - mówi rzecznik.

We wtorek z apelem do poznaniaków w związku z pandemią zwrócił się prezydent Poznania. Jak tłumaczył nie jest zabroniony wypoczynek na świeżym powietrzu, ale prosił byśmy nie zapominali o bezpieczeństwie. Pamiętajmy o dystansie społecznym i maseczkach. Jesteśmy w szczycie trzeciej fali pandemii. Nowe mutacje wirusa są dużo bardziej zaraźliwe, a nasz system opieki zdrowotnej na skraju wytrzymałości - napisał Jacek Jaśkowiak na sowim profilu na portalu społecznościowym.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.15 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro