Reklama
Reklama

Przed nami prawdziwa wiosna i 20 stopni! W święta ponownie chłodniej

archiwum | fot. Karol Cichoński

Są już pierwsze prognozy na Wielkanoc, ale to najbliższe dni będą nas rozpieszczać pogodowo.

Zarówno we wtorek, tak i w środę oraz w czwartek na termometrach w Poznaniu zobaczymy nawet 20 stopni Celsjusza. Do tego nie będą nam przeszkadzać opady deszczu - na niebie królować ma słońce. Na taką wiosnę czekało wielu z nas i w końcu się doczekało. To będą prawdziwie wiosenne trzy dni. Noce także wyjątkowo ciepłe - termometry będą pokazywać ponad 10 stopni Celsjusza.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Co z Wielkanocą? Jeszcze kilka dni temu prognoza dla Poznania mówiła o deszczu i zaledwie kilku stopniach "na plusie". Na szczęście prognoza się zmieniła. Na dziś nie jest prognozowany wiosenny "upał", ale przynajmniej ma nie padać deszcz. Termometry w Wielki Piątek mają pokazywać 11 stopni, w Wielką Sobotę podobnie. W Wielkanoc będzie odrobinę cieplej - około 13 stopni, a w Lany Poniedziałek około 14 stopni. Ma być słonecznie.

Wszystko wskazuje więc na to, że najbliższe dni, przynajmniej pogodowo, pozwolą nam "odetchnąć" i spędzić czas na świeżym powietrzu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro