Reklama
Reklama

Na kilka godzin wyłączą część skrzyżowania ul. Kórnickiej i Jana Pawła II

fot. PIM

Z utrudnieniami trzeba się liczyć w poniedziałek.

Trwa przebudowa układu komunikacyjnego w rejonie ronda Rataje. Na 29 marca (poniedziałek) zaplanowano roboty związane z kładzeniem nowej nawierzchni jezdni na ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Kórnickiej do ul. św. Rocha.

Na czas tych prac konieczne jest wyłączenie wyjazdu z ul. Kórnickiej - z kierunku centrum - w ul. Jana Pawła II. Kierowcy będą mieli do dyspozycji wyjazd z ul. św. Rocha i będą mogli skręcić w ul. Jana Pawła II przy dworcu autobusowym. Rozpoczęcie tych prac planuje się na godz. 8 rano, a zakończenie do godz. 16. Wtedy to wyjazd z ul. Kórnickiej na ul. Jana Pawła II zostanie ponownie udostępniony - informują urzędnicy PIM.

Jak zapowiadają urzędnicy prace nad nową nawierzchnią nie mogą być prowadzone podczas opadów, dlatego gdy warunki atmosferyczne będą niekorzystne, wyłączenie części skrzyżowania i planowane roboty zostaną przesunięte na wtorek 30 marca.

Kierowcy oraz piesi proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o stosowanie się do obowiązującego oznakowania.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
2℃
Poziom opadów:
3.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
27.60 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro