Reklama
Reklama

Kolejne wysadzenie bankomatu w Wielkopolsce. Tym razem bez "sukcesu"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. gniezno24.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. gniezno24.com

Do zdarzenia doszło w nocy na terenie Miłosławia w powiecie wrzesińskim.

Jak podaje portal wrzesnia.info.pl, do próby uszkodzenia bankomatu przy ulicy Poznańskiej w Miłosławiu doszło około 2.00 w nocy. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że przy bankomacie znajdującym się w pobliżu sklepu Biedronka, zaparkował samochód marki BMW. Z auta wysiadło kilka osób w maskach, które podłożyły ładunek wybuchowy pod bankomat. Doszło do wybuchu, ale maszyna nie została uszkodzona na tyle, by można z niej było ukraść pieniądze. Złodzieje odjechali więc z miejsca przestępstwa z pustymi rękami.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Sprawą zajmują się policjanci.

To kolejne wysadzenie bankomatu w Wielkopolsce w ostatnich miesiącach. We wtorek podobna sytuacja miała miejsce w Kłodawie w powiecie kolskim, a w ubiegłym tygodniu w Rakoniewicach w powiecie grodziskim. Tylko w ubiegłym roku pisaliśmy o wysadzaniu bankomatów m.in. pod Lesznem, pod Szamotułami, pod Wrześnią, w Kłecku pod Gnieznem, czy w Kwilczu pod Międzychodem i w samym Międzychodzie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro