Reklama
Reklama

Łazarz: pogoda krzyżuje plany związane z wdrażaniem SPP

fot. ZDM

Pogoda krzyżuje plany drogowców na Łazarzu.

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne trzeba przełożyć prace związane z wdrażaniem Strefy Płatnego Parkowania na kilku ulicach. - Pierwotnie nowa organizacja ruchu i parkowania miała zostać wdrożona w tym tygodniu na ul. Berwińskiego, swkerze F. Focha, a także ulicach: Iłłakowiczówny, Wyspiańskiego (od ul. Ułańskiej do ul. Reymonta) i Wojskowej (pomiędzy ul. Grunwaldzką i Wyspiańskiego). Zaplanowane prace udało się przeprowadzić tylko w dwóch pierwszych miejscach. Działania w pozostałych trzech pokrzyżowała pogoda - tłumaczy Zarząd Dróg Miejskich.

W związku z tym wykonawcy SPP zostali zmuszeni do aktualizacji harmonogramu. Malowanie znaków na ul. Wyspiańskiego i Wojskowej zostały przełożone na przyszły tydzień, a na ul. Iłłakowiczówny na nadchodzący czwartek - 25 marca.

ZDM przypomina jednak, że na ul. Iłłakowiczówny obowiązuje już jednak nowe oznakowanie pionowe, co oznacza, że ruch pojazdów odbywa się tam tylko w jednym kierunku, od ul. Wyspiańskiego w stronę ul. Grunwaldzkiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na drogach! Ostrzeżenie przed oblodzeniem także dla Poznania
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro