Reklama
Reklama

54-latek przyznał, że chciał umówić się z 12-latką. Zatrzymano go na Górczynie

fot. Elusive Child Protection Unit Poland / FB / screen
fot. Elusive Child Protection Unit Poland / FB / screen

Relację z zatrzymania można było zobaczyć w internecie, o czym pisaliśmy już na naszym portalu.

W niedzielę opisywaliśmy akcję tak zwanych łowców pedofilów, którą przeprowadzono w naszym mieście w sobotnie popołudnie. Na pętli tramwajowej na Górczynie zatrzymano 54-latka, emerytowanego strażaka. Mężczyzna miał umawiać się przez internet na spotkanie z 12-latką. W rzeczywistości była to dorosła kobieta podająca się za nastoletnią dziewczynkę.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak podaje Gazeta Wyborcza, mężczyzna przyznał się do winy - składania małoletniej dziewczynce propozycji seksualnej. Grozi za to do 2 lat więzienia. Mężczyzny nie aresztowano. Jest więc na wolności, ale musi pojawiać się na komisariacie - zastosowano wobec niego policyjny dozór.

Łowcy pedofilów zastosowali w sobotę kontrowersyjną metodę - pokazali zatrzymanie mężczyzny w internecie. Pokazali twarz 54-latka, a na miejscu, jeszcze przed przybyciem policji, pojawili się mężczyźni, którzy sami chcieli wymierzyć sprawiedliwość domniemanemu pedofilowi.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
1.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
63.71 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro