Reklama
Reklama

Minikowo: powstanie sala gimnastyczna dla SP nr 59

fot. PIM

Szkoła Podstawowa numer 59 im. gen. J. H. Dąbrowskiego zyska salę gimnastyczną.

Poznańskie Inwestycje Miejskie właśnie rozpisały przetarg, który wyłoni wykonawcę inwestycji przy ul. Baranowskiej na Minikowie. - Zadanie obejmuje budowę nowej sali gimnastycznej wraz z łącznikiem prowadzącym do starszej części. Wyłoniony w postępowaniu przetargowym wykonawca będzie miał maksymalnie 350 dni od podpisania umowy na wykonanie robót budowlanych. Zakładamy, że uczniowie będą mogli rozwijać się sportowo w nowym miejscu już w przyszłym roku - powiedział Marcin Gołek, wiceprezes zarządu spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Nowa sala gimnastyczna będzie mieć ok. 430 metrów kwadratowych powierzchni. W ramach inwestycji powstanie miejsce na pokój trenera, magazyn, pomieszczenia higieniczno-sanitarne i kotłownię. Planowana powierzchnia całkowita nowych pomieszczeń to 730 metrów kwadratowych.

Prace obejmą też m.in. położony przed szkołą plac, który posłuży np. jako miejsce organizacji apeli. Z kolei istniejący parking zostanie powiększony o 7 miejsc, zaplanowano też nasadzenia zieleni.

Oferty w przetargu można składać do 8 kwietnia.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
3.14 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro