Reklama

Zwłoki 19-latka na przystanku. Są wstępne wyniki badań

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja

Zwłoki młodego mężczyzny znaleziono w styczniu na przystanku w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak informowały wówczas lokalne media - to 19-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Policja natychmiast rozpoczęła działania wyjaśniające. Przeglądane były zapisy z kamer monitoringu znajdujących się w pobliżu przystanku, na którym znaleziono ciało, przesłuchano też osoby, które wcześniej mogły się widzieć z nastolatkiem.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Jak dziś informuje portal wlkp24.info są już znane wstępne ustalenia biegłych. W chwili zgonu we krwi mężczyzny znajdowało się 3,7 promila alkoholu oraz 4 promile w moczu. Dodatkowo w jego organizmie stwierdzono obecność marihuany - informuje w rozmowie z lokalnym portalem Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Prokurator zapowiada, że będą prowadzone dalsze czynności w tej sprawie - między innymi przeprowadzone zostaną dalsze badania w tym histopatologiczne. Ostateczna przyczyna śmierci 19-latka znana będzie po wykonaniu wszystkich badań.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro