Reklama
Reklama

Odwołano termin otwarcia sklepu sieci Primark w Poznaniu

fot. Materiały prasowe

Powodem zmian jest decyzja rządu dotycząca ograniczenia działalności centrów handlowych.

W poniedziałek podano oficjalną datę otwarcia drugiego w Polsce sklepu sieci Primark. Miał on zostać otwarty 25 marca w centrum handlowym Posnania. Dziś wiadomo, że termin musi zostać przesunięty. W związku z dzisiejszą decyzją rządu dotyczącą m.in. ograniczenia działalności galerii handlowych na terenie całego kraju, od 20 marca, otwarcie sklepu Primark w centrum handlowym Posnania w Poznaniu, zaplanowane na 25 marca zostanie przesunięte na późniejszy termin - poinformowało Biuro Prasowe Primark.

Nic nie jest dla nas ważniejsze niż zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów. Dlatego, będziemy stale monitorować sytuację oraz wszelkie rekomendacje władz, a nasz poznański sklep otworzymy, gdy regulacje na to pozwolą oraz, gdy będziemy pewni, że możemy zapewnić osobom przebywającym na jego terenie warunki bezpiecznej pracy i zakupów - dodają przedstawiciele sieci.

Wierzymy, że zarówno Państwo, jak i nasi klienci, zrozumieją zaistniałą sytuację. O nowej dacie otwarcia drugiego sklepu Primark w Polsce poinformujemy Państwa w późniejszym terminie - kończą.

Przypomnijmy, że nowy sklep Primark w CH Posnania będzie oferować kolekcje w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę oraz wyposażenie domu. Poznański sklep będzie mieć powierzchnię 3500 metrów kwadratowych i znajduje się na 2 poziomach. Pracę znalazło w nim ponad 230 osób.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
3.14 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro