Reklama
Reklama

3 tygodnie spędził w poznańskim schronisku, właściciele szukali go bliżej domu... 300 km od Poznania

fot. Schronisko dla zwierząt FB
fot. Schronisko dla zwierząt FB

Historia ze szczęśliwym zakończeniem.

Piękny biały kot kilka tygodni temu trafił do poznańskiego schroniska dla zwierząt. Spędził w nim trzy tygodnie. - Powoli traciliśmy nadzieję na odnalezienie właściciela i szykowaliśmy go do adopcji. Jak się później okazało kot do naszego miasta zabrał się "na gapę" z miasta oddalonego od Poznania o prawie 300 km - wyjaśniają pracownicy schroniska.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Właściciele zwierzaka rozpaczliwie szukali go w swojej okolicy. - Kot nie miał niestety chipa, który w takich sytuacjach skraca czas poszukiwań i ułatwia informowanie właściciela o znalezieniu zguby. Ostatecznie jednak rozwieszane przez właścicieli ogłoszenia i czujność kilku osób sprawiła, że ten jegomość odpoczywa już w domu po swojej szalonej przygodzie - dodają.

Przypominamy, że psy i koty mieszkające w Poznaniu mogą otrzymać bezpłatnie chip ułatwiający identyfikację właściciela. - Ta historia jest doskonałym dowodem na to, że nigdy nie należy rezygnować z poszukiwań zagubionego zwierzaka - kończą pracownicy schroniska.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
72.76 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro