Reklama

Kolejne prace Veolii na Grunwaldzie. Nie ma ogrzewania i ciepłej wody

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ri / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. ri / pixabay.com

W trakcie usuwania wtorkowej awarii natrafiono na kolejną nieszczelność.

- Wczorajsza awaria w dzielnicy Grunwald została usunięta 4 godziny wcześniej niż planowaliśmy i dostawy ciepła dla mieszkańców zostały przywrócone około godz. 20.00. Niestety, w trakcie prac zauważono kolejną nieszczelność rurociągu - wyjaśnia Piotr Gruszka z Veolii.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Prace rozpoczęły się o 10.00 i mają potrwać około 9 godzin. - Skutki beda odczuwalne dla cześci mieszkanców dzielnicy Grunwald - dodaje. Bez ciepłej wody i ogrzewania będą mieszkańcy części ulic Brzask, Cześnikowskiej, Grochowskiej, Husarskiej, Kanclerskiej, Marcelińskiej, Międzychodzkiej, Nowotomyskiej, Poranek, Rycerskiej oraz Swoboda.

- Czas usuwania awarii zwiazany jest z koniecznościa opróznienia, a nastepnie napełnienia rurociagu - jego pojemnośc to ponad 75 ton wody. Zapewniamy, ze słuzby techniczne Veolii bez zbednej zwłoki przystapiły do działan naprawczych, by okres braku ciepła trwał jak najkrócej. Przepraszamy naszych klientów i odbiorców ciepła za niedogodności oraz prosimy o wyrozumiałośc. Pragniemy zapewnic, ze dołozymy wszelkich staran, aby jak najszybciej usunac awarie i przywrócic normalny stan dostaw - zapewnia Veolia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
8.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro