Reklama
Reklama

Poznański fryzjer wystąpił w Szansie na Sukces

fot. archiwum prywatne
fot. archiwum prywatne

Adrian Skopiński wystąpił w Szansie na Sukces.

Adrian na co dzień jest fryzjerem, ale jego pasją jest muzyka. Swoich sił próbował m.in. w Mam Talent, wystąpił także w finale programu Disco Star Polo.T, o czym pisaliśmy tutaj.

Tym razem spróbował swoich sił w programie TVP. Co ciekawe, to nie była dla niego pierwsza przygoda z Szansą na Sukces. Pojawiał się w niej już dwukrotnie, kilkanaście lat temu. Prowadzącym był wówczas Wojciech Mann, a jurorami kolejno Stachursky i Kasa Chorych.

Jak podkreśla Adrian, nagranie było zorganizowane bardzo profesjonalnie, a ekipa bardzo pomocna. - Całe nagranie trwało dwie godziny - jak poszedł klaps tak cały odcinek został nagrany bez żadnych dubli. W innych programach siedziało się przy nagraniach długimi godzinami. Pamiętam udział w programie gdzie przywieźli nas na plan o 7 rano, a wchodziłem zaśpiewać na scenę o 21, kiedy byłem już wykończony Artur Orzech - nowy prowadzący - klasa sama w sobie! - powiedział nam Adrian.

W odcinku wzięła udział piosenkarka Ania Dąbrowska. - To przemiła, ciepła kobieta, a do tego mega profesjonalna będzie widać to w finale odcinka. Przepiękna przygoda, o której marzyłem - podsumował poznaniak.

Jak poszło Adrianowi? Emisja najnowszego odcinka programu "Szansa na sukces. Opole 2021" w niedzielę o 15:15 na TVP 2.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
19.54 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro