Reklama

37-latek miał przy sobie ponad 300 gramów amfetaminy. Grozi mu długa odsiadka

fot. KPP Ostrów Wielkopolski
fot. KPP Ostrów Wielkopolski

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 37-latka.

Podczas patrolowania ulic powiatu funkcjonariusze skontrolowali mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie czynności zabezpieczono biały proszek, zapakowany w worek foliowy. Analiza laboratoryjna potwierdziła, że to amfetamina.

- Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych, za co grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu, 37-latek następne kilka miesięcy spędzi w areszcie - relacjonowała mł. asp. Małgorzata Michaś.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla części województwa. To dopiero początek!
30℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
13.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro