Reklama
Reklama

Biedronka wprowadza do sprzedaży test na COVID-19

fot. Biedronka
fot. Biedronka

Od 15 marca w sklepach Biedronki będzie można kupić testy na COVID-19.

Produkt ma wykrywać przeciwciała SARS-CoV-2. Sieć informuje, że wyprodukowany przez szwajcarskie laboratorium PRIMA Lab test ma 98 proc. skuteczności. Sztuka ma kosztować 49,99 zł.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Wykonanie testu serologicznego będzie możliwe w warunkach domowych, dzięki niewielkiej próbce krwi. Wynik będzie dostępny po 10 minutach. Jeden klient będzie mógł nabyć 3 sztuki produktu.

- Misją Biedronki od początku istnienia jest umożliwianie kupującym dostępu do towarów, które są dla nich ważne i to zawsze w niskich cenach. Dotyczy ona nie tylko produktów spożywczych, ale i takich, które pozwolą na zaspokojenie ważnych potrzeb psychologicznych i zwiększenie bezpieczeństwa. Do nich należy z pewnością test Primacovid. Wprowadzamy go na rynek jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, także dlatego, że jako lider rynku jest to część naszej odpowiedzialności społecznej - powiedział Piotr Konopko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
70.99 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro