Reklama
Reklama

Szybka pożyczka na problemy finansowe

Przejściowe trudności finansowe przytrafiają się praktycznie każdej polskiej rodzinie. Nagły wydatek, pilne rachunki, czy opóźniona wypłata z pracy to tylko kilka przykładów sytuacji, gdy pieniądze są potrzebne wręcz natychmiastowo. Całe szczęście w dzisiejszych czasach szybkie środki finansowe można z łatwością zdobyć w sieci. Obędzie się też bez zbędnych pytań i formalności.

Skąd wziąć szybki pieniądze na kłopoty finansowe?

Wyjątkowo szybką pożyczkę na komfortowych warunkach finansowych zdobyć można w Wandoo, gdzie uzyskać przez Internet można nawet 8 000 zł z 30-dniowym terminem spłaty. Ta popularna platforma internetowa, oferująca pożyczki online od solidnych Instytucji Pożyczkowych, oferuje pieniądze na dowolny cel, w niezwykle ekspresowym tempie, gdyż zapewnia:

  • Wyjątkowo krótki wniosek aplikacyjny. Aplikowanie o pożyczkę online sprowadza się do wybrania kwoty i terminu spłaty oraz wypełnienia kilkunastu pól potrzebnymi danymi. We wniosku nie trzeba nawet podawać celu, na jaki chce się przeznaczyć środki z pożyczki.
  • Błyskawiczne potwierdzenie tożsamości. Ze względów bezpieczeństwa Wandoo weryfikuje tożsamość klienta za pomocą darmowej usługi Instantor bądź przelewu weryfikacyjnego opiewającego na symboliczny jeden grosz.
  • Natychmiastową weryfikację wniosku. Wandoo korzysta z nowoczesnych technologii, które pozwalają zautomatyzować, a co za tym idzie przyspieszyć tempo rozparzania wniosków pożyczkowych.

Klient o finalnej decyzji pożyczkowej jest informowany za pomocą połączenia telefonicznego, SMS lub wiadomości e-mail.

Jak skrócić czas oczekiwania na pieniądze?

Szybka pożyczka online Wandoo jest przygotowana w ten sposób, by pieniądze dotarły na konto klienta tak szybko, jak to tylko możliwe. Jednakże także sam pożyczkobiorca może wpłynąć na to, by czas oczekiwania na pieniądze uległ maksymalnemu skróceniu.

Po pierwsze warto sprawdzić wniosek pożyczkowy, zanim prześle się go do weryfikacji. Uwagę należy zwrócić się na to, czy podczas wpisywania danych nie pojawiła się żadna literówka. Po drugie zaleca się, aby swą tożsamość potwierdzić za pomocą metody Instantor, ponieważ wtedy weryfikacja jest przeprowadzona w mgnieniu oka. By wybrać tę metodę, wystarczy zalogować się na swoje konto bankowe i uruchomić bezpłatną aplikację Instantor, która jest zapewniona przez pożyczkodawcę. Skorzystanie z tej metody jest całkowicie bezpieczne i bezproblemowe.

Po tym, jak wniosek pożyczkowy uzyska akceptację od Wandoo oraz od pożyczkodawcy, którego Wandoo reprezentuje, pieniądze są przesyłane na konto klienta w trybie natychmiastowym. Wandoo prowadzi rachunki w kilku najpopularniejszych polskich bankach, tj. Millenium, Alior, Santander, mBank, PKO i Pekao. Jeśli klient posiada konto, w jednym z tych banków, to pieniądze na koncie pojawiają się w zaledwie 15 minut.

Jeżeli zaś ma się konto w innym banku, to należy zwrócić uwagę na sesje transferowe pomiędzy bankami. Takowe obydwaj się trzy razy dziennie. To właśnie w trakcie tych sesji następują przelewy międzybankowe, a na konto klienta trafia pożyczka.

Jakie wymagania trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę?

Wandoo istnieje po to, by pomagać ludziom przezwyciężać finansowe trudności. Stąd wymogi stawiane przed klientami są zminimalizowane. Jednocześnie jest to też odpowiedzialny pożyczkodawca i członek Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Pożyczki są więc udzielane tak, by rozwiązywały, a nie pogłębiały trudności finansowe. Mówiąc prościej, pieniądze otrzymują ci, którzy będą mieć możliwość spłaty pożyczki w ustalonym terminie. Dlatego też pożyczkodawca weryfikuje zdolność kredytową klienta. Pod uwagę brane są między innymi uzyskiwane przez niego dochody. Na szczęście pożyczka jest przyznawana na oświadczenie, przez co nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, czy innej dokumentacji.

W myśl polityki odpowiedzialnego pożyczania Wandoo sprawdza katalogi dłużników m.in. w Biurach Informacji Gospodarczej . Pojawia się tu jeszcze warunek formalny, mianowicie pożyczki online są dedykowane wyłącznie osobom pomiędzy 20 a 72 rokiem życia, mieszkającym w Polsce.

Jak przebiega spłata pożyczki?

Spłata internetowej pożyczki jest równie szybka i prosta, jak jej zaciągnięcie. Najłatwiej zobowiązanie uregulować z poziomu bankowości elektronicznej, czyli przesłać pieniądze online na numer konta wskazany w umowie o pożyczkę. Alternatywnie można udać się np. do oddziału swojego banku.

Wandoo, jako wiarygodny broker instytucji pożyczkowych proponuje również opcję refinansowania. W konsekwencji dochodzi do odroczenia terminu spłaty o 30 dni. By skorzystać z tej możliwości, należy zalogować się na swoje konto w portalu Wandoo i wybrać ofertę refinansowania. Z tej opcji lepiej korzystać tylko wtedy, gdy nie ma się wystarczających środków na spłatę zobowiązania w pierwotnie ustalonym terminie. Refinansowanie wiąże się bowiem z dodatkową opłatą, którą należy opłacić w dniu aktywowania refinansowania.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z pożyczką i jej spłatą można skontaktować się z działem obsługi klienta pożyczkodawcy. Takowy jest czynny od poniedziałku do piątku między 8:00, a 19:00. Skontaktować można się za pośrednictwem infolinii lub też wiadomości e-mail.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
19.85 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro