Reklama
Reklama

Reksio już nie będzie mieszkał w urzędzie. "Już tęsknimy!"

fot. Beata Klimek / FB

Schorowany pies ze schroniska znalazł nowy dom.

W połowie lutego pisaliśmy o jednym z mieszkańców schroniska w Wysocku Wielkim, który zamieszkał w ostrowskim urzędzie miasta. To jedna z form pomocy i pomysł urzędników, by zwrócić uwagę na los zwierząt, które potrzebują domu na stałe. Reksiowi bardzo szybko się udało.

To była miłość od pierwszego wejrzenia! Reksio pojechał dziś do nowego domu z nowym opiekunem Mariuszem Bolachem, prezesem Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego - napisała na swoim profilu na portalu społecznościowym Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Dzięki dużemu zainteresowaniu mediów naszą akcją Reksio stał się rozpoznawalny nie tylko w naszym mieście, ale i w całej Polsce. Od początku naszych działań celem była promocja adopcji czworonogów z ostrowskiego schroniska oraz znalezieniu Reksiowi kochającego domu, jemu oraz innym psiakom. Oby więcej tak szczęśliwych adopcji - dodała.

Reksio jest schorowanym psem. Niedawno przeszedł operację guza śledziony. Jak zapewnia prezydent Ostrowa Wielkopolskiego zwierzak wraca powoli do pełni sił.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW
21℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro