Reklama

Piątkowska 103 i Rezydencja Winiary - wybierz idealny adres!

Quadro Development realizuje aż dwie inwestycje na poznańskich Winiarach. Osiedla Piątkowska 103 i Rezydencja Winiary spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na rynku mieszkaniowym. Przemyślany projekt lokali 3- i 4-pokojowych idealnie trafi w oczekiwania osób poszukujących więcej przestrzeni oraz wielu możliwości aranżacyjnych. A to wszystko na Winiarach w Poznaniu, kilka minut od Parku Cytadela i Sołacza!

Quadro Development oferuje dwie inwestycje mieszkaniowe położone niedaleko od siebie, w sercu poznańskich Winiar. To bardzo dobre miejsce do życia, ponieważ gwarantuje pełną infrastrukturę miejską, a także bliskość terenów zielonych. Komunikację z centrum miasta zapewni sąsiedztwo linii tramwajowych (PST przy ul. Słowiańskiej, linie: 10, 12, 14, 15 i 16 oraz Bonin, linie: 9 i 11). Zakupy umożliwiają popularne poznańskie centra handlowe: Galeria Pestka oraz Poznań Plaza. Dla rodzin udogodnieniem będzie zaplecze edukacyjne - żłobki, przedszkola i szkoły. Pobliskie lubiane przez poznaniaków parki: Sołacki i Cytadela z pewnością spełnią potrzeby aktywnych mieszkańców.

Piątkowska 103 gotowa jeszcze w tym roku

Jako pierwsza rozpoczęła się budowa osiedla Piątkowska 103. W projekcie zaplanowane zostały 42 mieszkania o zróżnicowanych układach. Aktualnie są dostępne 3- i 4-pokojowe lokale mieszkalne o metrażach mieszczących się w granicach 56,70 - 71,30 mkw. - Duże mieszkanie to przestrzeń idealna dla rodziny, która poszukuje wygody życia codziennego. Przestronność oraz funkcjonalność wnętrz zapewni bardzo wysoki komfort użytkowania - mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. W skład lokali 3- i 4-pokojowych wejdzie: salon z aneksem kuchennym; łazienka; hol; a także dwa bądź trzy pokoje i toaleta w zależności od wybranej koncepcji. Dodatkowo do nich przynależeć będzie balkon na piętrze lub taras na parterze.

Projekt powstaje zgodnie z harmonogramem przy ulicy Piątkowskiej w Poznaniu. Aktualnie trwa ocieplanie budynku, w trakcie są już prace związane z wylewaniem posadzek. Zakończenie budowy zaplanowane jest na drugą połowę 2021 roku. - Z punktu widzenia klienta zakup prawie gotowego mieszkania jest korzystny, gdyż nie musi on płacić przez długi okres zarówno najmu, jak i raty kredytu. Podobnie, kiedy nabywca zamienia dotychczasowe własne mieszkanie lub dom, transakcja oraz przeprowadzka do nowego M mogą wówczas odbyć się sprawnie. Zbliżające się zakończenie prac budowlanych jest równoznaczne także z wykończeniem oraz wyposażeniem lokalu. To zawsze pozytywnie nastraja. Nie możemy się doczekać, gdy wręczymy klucze nowym właścicielom - zaznacza Marek Smogór.

Rezydencja Winiary - zaplanuj mieszkanie tak, jak marzysz!

Warto podkreślić, że Quadro Development rozwija na terenie Poznania drugi projekt mieszkaniowy - Rezydencja Winiary. Wybierając mieszkanie w tej inwestycji w Poznaniu, nadal możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie przez klienta, dzięki trwającym pracom nad podziemną halą garażową. Aktualnie w sprzedaży pozostało pięć dużych lokali 3-pokojowych. Możliwe jest dostosowanie lokali na wszystkich kondygnacjach, począwszy od parteru aż do czwartego piętra. Do elementów zmian lokatorskich, które można wdrożyć, należy m.in.: przestawienie ścianek działowych, instalacja sanitarna (prysznic lub wanna) oraz instalacja elektryczna. - Możliwość modyfikacji projektu mieszkań jest atutem w rękach klientów. Wnętrze będzie mieć spersonalizowany charakter oraz maksymalną funkcjonalność. Wszystko to dla satysfakcji przyszłych mieszkańców, co wpływa na ich komfort życia. Jednakże, jeśli ktoś oczekuje zmian w mieszkaniach parterowych, to powinien podjąć sprawnie decyzję. Za jakiś czas, podczas stawiania pierwszej kondygnacji, może być za późno na zmiany. - wyjaśnia Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Ostatnie duże mieszkania

W pięciokondygnacyjnym budynku Rezydencji Winiary zaprojektowano 31 mieszkań o różnej powierzchni i ilości pomieszczeń. Aż 26 lokali jest sprzedanych bądź zarezerwowanych, natomiast ostatnich pięć czeka na właścicieli. Wolne lokale składają się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz holu. Ich powierzchnia mieści się między 56 a 58,70 mkw. - Mieszkania 3-pokojowe cieszą się dużym zainteresowaniem, przez co jest ich z każdym tygodniem coraz mniej. Duże wnętrza oraz proponowane układy pozwalają na dogodne funkcjonowanie w obrębie własnej przestrzeni. Dodatkową zaletą ich przestronności jest współgranie ze zmianami możliwymi do wdrożenia w projekcie. Wiem, że klienci mają dużą wyobraźnię, więc 3-pokojowe lokale mieszkalne po wprowadzonych udoskonaleniach zachwycą estetyką i funkcjonalnością - podsumował Marek Smogór. Inwestycja powstaje przy ulicy Wyłom w Poznaniu i będzie gotowa w przyszłym roku.

Szczegóły oferty:
rezydencjawiniary.pl
piatkowska103.pl

Dane kontaktowe:
tel: +48 721 550 501
mail: [email protected]
[email protected]

Lokalizacja inwestycji:
Rezydencja Winiary - ul. Wyłom 6, Poznań
Piątkowska 103, ul. Piątkowska 103, Poznań

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
19.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro