Reklama
Reklama

Policjanci próbują zidentyfikować zmarłego. Przed śmiercią mógł przebywać w Poznaniu

fot. Policja

Policjanci z Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie) usiłują ustalić tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono na jednej z tamtejszych pętli autobusowych.

- 8 lutego 2021 roku olsztyńscy policjanci otrzymali informację o znalezieniu na terenie pętli autobusowej przy ul. Barcza ciała mężczyzny. Na miejscu pracował grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz ciała mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich mogących przyczynić się do śmierci mężczyzny. Niestety, zmarły mężczyzna nie miał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów, na podstawie których możliwe byłoby ustalenie jego tożsamości. Dane personalne mężczyzny nadal pozostają nieznane - informuje komenda miejska w Olsztynie.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Sprawdź.
REKLAMA

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 55 lat, około 190 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, zarost na twarzy. Ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe, brązową kurtkę i sweter.

Co ważne, śledczy ustalili, że przed śmiercią mężczyzna mógł przebywać na terenie Giżycka, Torunia, Bydgoszczy i Poznania.

Osoby, które mogą być pomocne w ustaleniu tożsamości denata, proszone są o kontakt pod nr tel. 605 549 341.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
4℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro