Reklama

"Maestro" kierownicy przejechał rondo Starołęka pod prąd. "Trochę namieszał"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do potencjalne niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek rano na rondzie Starołęka.

Jeden z czytelników wysłał nam zdjęcie białego volkswagena, przemierzającego to skrzyżowanie... pod prąd. - W samochodzie dwie starsze osoby. Pan za kierownicą, pani jako pasażer. Przejechali pod prąd pół ronda w kierunku Hetmańskiej i trochę namieszali na drodze - podsumował naoczny świadek.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Nie wiemy czy ten niebezpieczny manewr był efektem świadomego działania czy roztargnienia, ale apelujemy, żeby unikać takich zachowań. Na szczęście tym razem obyło się bez poważnych konsekwencji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro