Reklama
Reklama

Złodzieje na gościnnych występach. Upodobali sobie market budowlany

fot. Policja

Funkcjonariusze z posterunku policji w Białośliwiu (powiat pilski|) zatrzymali trzech mężczyzn.

We wtorek, 23 lutego, zostali oni powiadomieni o kradzieży, do której doszło w markecie budowlanym. W ciągu kilku dni sprawcy wracali do tego samego sklepu i kradli z niego niewielkie narzędzia budowlane, m.in. kombinerki, śrubokręty, miarki. Straty oszacowano na kwotę blisko 600 zł.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

- Funkcjonariusze zebrali materiał w sprawie i dokładnie go analizując, w pewnym momencie wpadli na trop mężczyzn. Śledczy ustalili, że sprawcami są mieszkańcy gminy Szamocin. 24 lutego br. policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych. Dodatkowo ustalili, że trzecia osoba związana z przestępczym procederem aktualnie przebywa na terenie podległym KP Kcynia. Tego samego dnia 25-latek trafił w ręce tamtejszych funkcjonariuszy. Część skradzionego mienia została odzyskana - relacjonował mł. asp. Jędrzej Panglisz.

Sprawcy to mężczyźni w wieku od 25 do 30 lat, mieszkający na terenie gminy Szamocin (powiat chodzieski). Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
19.28 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro