Reklama
Reklama

ZKZL wystawia lokale użytkowe na aukcję. Licytować można przez internet

Front jednego z licytowanych lokali | fot. ZKZL
Front jednego z licytowanych lokali | fot. ZKZL

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zdecydował się na organizację aukcji przez internet.

W sumie oferta zawiera 26 lokali w różnych częściach miasta. Aukcja lokali użytkowych sama w sobie nie jest niczym nowym, ale dotąd przeprowadzano ją stacjonarnie. Teraz odbędzie się ona przez internet, pod adresem www.aukcjelokali.pl. Tam też można znaleźć dokładną ofertę.

- To wygodne, bezpieczne i intuicyjne narzędzie sprawia, że wielu przedsiębiorców będzie mogło wylicytować lokal bez wychodzenia z domu. Strona jest już aktywna i wszystkie zainteresowane osoby mogą się już rejestrować i sprawdzić wszystkie niezbędne informacje o dostępnych lokalach. Warto wspomnieć, że wszystkie wyszczególnione pomieszczenia można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem lokalu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego - tłumaczy Łukasz Kubiak, rzecznik ZKZL.

Aukcja zostanie przeprowadzona 5 marca w godzinach 12:00 - 14:00. Wadium (określone indywidualnie dla każdego lokalu) trzeba wpłacić do 4 marca.

- W pierwszej tegorocznej aukcji będzie można wylicytować 26 lokali użytkowych. Lokale są mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni, najmniejszy ma 25 m2 a największy aż 375 m2. Zróżnicowana oferta z pewnością ułatwi przedsiębiorcom dopasować lokal do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Jak zawsze, w przepadku aukcji ZKZL, do wylicytowania są lokale użytkowe w atrakcyjnych lokalizacjach. 5 marca będzie można ubiegać się m.in. o lokale przy ul. Stary Rynek, Mielżyńskiego, Wielkiej, Fredry, Nowowiejskiego czy Dąbrowskiego. W ofercie znajdziemy lokale przeznaczone zarówno na działalność handlowo-usługową jak i gastronomiczną - wyjaśnił Łukasz Kubiak.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro