Reklama
Reklama

Koniec z rozjeżdżaniem Cytadeli!

fot. Halina Owsianna / FB

Tylko w niedzielę ukarano tu 79 kierowców, którzy m.in. parkowali na terenach zielonych.

O sprawie pisaliśmy w poniedziałek. Halina Owsianna, miejska radna na Facebooku poskarżyła się, że kierowcy zniszczyli w weekend dopiero założony trawnik przy MDK. - Szkoda społecznej pracy i poniesionych nakładów finansowych na jego urządzenie. Prosiłam kiedyś o rozważenie zrobienia na weekend jednej nitki ul. Za Cytadelą miejscem parkingowym. Na nic ta sugestia - napisała.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Jak podaje Gazeta Wyborcza, we wtorek odbyło się spotkanie Owsiannej z Zarządem Zieleni Miejskiej i szefostwem Miejskiego Domu Kultury, który odpowiada za ten teren. Ustalono, że jeszcze przed najbliższym weekendem pojawią się tutaj kłody, które uniemożliwią kierowcom wjeżdżanie na tereny zielone. Radna chce też walczyć o to, by w weekendy kierowcy mieli tu więcej opcji do parkowania - jeden pas ruchu ulic Armii Poznań i Za Cytadelą jej zdaniem mógłby zostać przeznaczony właśnie na parkowanie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie o burzach. Również dla Poznania
18℃
12℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
11.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro