Reklama
Reklama

Onanizował się w sklepie odzieżowym. Uciekł rowerem

Zdjęcie ilustracyjne | fot. islandworks / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. islandworks / pixabay.com

Do zdarzenia doszło w Kobylinie na terenie powiatu krotoszyńskiego.

Incydent opisuje portal krotoszynska.pl. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że 35-letni mężczyzna wszedł do sklepu odzieżowego w Kobylinie, stanął przy przebieralni, ściągnął spodnie i zaczął się onanizować. Zauważyli to właścicielka sklepu oraz jej syn. Gdy mężczyzna skończył się onanizować, ubrał się, wyszedł ze sklepu, a następnie wsiadł na rower i odjechał.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Syn właścicielki sklepu ruszył w pościg za 35-latkiem. Zatrzymał go na drodze krajowej nr 36 pomiędzy Kobylinem i Smolicami. Wyczuł alkohol od rowerzysty. Na miejsce wezwano policję. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

35-latek został zawieziony przez policjantów do miejsca zamieszkania, gdzie zajęła się nim rodzina. Teraz odpowie nie tylko za onanizowanie się w miejscu publicznym, ale też za jazdę na rowerze w stanie nietrzeźwości.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
12.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro