Reklama
Reklama

Jest decyzja sądu. 26-latek podejrzany o gwałt trafi do aresztu

fot. Andrzej Borowiak / TT
fot. Andrzej Borowiak / TT

Decyzją sądu mężczyzna kolejne miesiące spędzi w areszcie.

Do napaści doszło w piętek wieczorem. 26-latek napadł w Skokach na 33-latkę, która biegała w okolicach cmentarza. Po 24- godzinnej obławie został zatrzymany. Jak ustalono wcześniej Patryk K. napadł też na 16-latkę, którą próbował doprowadzić do obcowania płciowego, ale dziewczyna zdołała się uwolnić.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - bo Twoje zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę. Blisko morza. Blisko zdrowia. Blisko Ciebie. Zarezerwuj już dziś! www.subaltyk.pl
REKLAMA

W poniedziałek prokuratura wystąpiła z wnioskiem do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Jak mówił w rozmowie z portalem wagrowiec.naszemiasto.pl prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Patryk K. przyznał się do stawianych mu zarzutów zarówno do gwałtu jak i próby obcowania płciowego. Dziś dziennikarze informują, że Sąd Rejonowy w Wągrowcu podjął decyzję o jego aresztowaniu. 26-latek spędzi w więzieniu 3 miesiące.

Mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne na dziś ostrzeżenie IMGW. Dotyczy kilku powiatów w naszym regionie
25℃
17℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro