Reklama
Reklama

Aquanet: problemy z dostawą i przebarwienia wody. Gdzie utrudnienia w najbliższych dniach?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Christian Lundahl / freeimages.com

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Wody w kranach w godzinach od 23:00 w środę do godziny 5:00 w czwartek nie będą mieli mieszkańcy ulic Wierzbięcice, Jakuba Wujka, Topolowej oraz Grochowskiej (od Grunwaldzkiej do Marcelińskiej).

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

To nie jedyne uciążliwości w najbliższych dniach. W związku z koniecznością przygotowania do eksploatacji nowo wybudowanego rurociągu w miejscowości Czołowo - Bnin i przeprowadzeniem procesu płukania wodociągu w dniach od 23 lutego od godz. 20:00 do dnia 26 lutego do godziny 15:00 w rejonie miejscowości Bnin - Czołowo, Konarskie, Błażejewo, Błażejewko mogą wystąpić niewielkie, nieszkodliwe dla zdrowia przebarwienia wody oraz może dojść do obniżenia ciśnienia wody - informują przedstawiciele Aquanet.
Z podobnymi utrudnieniami ale od dziś do końca miesiąca muszą się też liczyć odbiorcy w miejscowościach: Swarzędz, Zalasewo, Garby, Rabowice, Jasin. Ma to związek z pracami eksploatacyjnymi prowadzonymi na Stacji Uzdatniania Wody w Gruszczynie.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na ulicach miejscami może być ślisko!
5℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
20.49 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro