Reklama
Reklama

Tumsky Residence - ekologia w historycznym sercu Poznania

Zastanawiasz się nad zamieszkaniem w wyjątkowej lokalizacji, w inwestycji budowanej z naturalnych materiałów wysokiej jakości, w szacunku do historii i środowiska naturalnego? Chcesz zamieszkać w samym sercu miasta, a jednocześnie tam, gdzie bliskość rzeki przynosi błogą ciszę, upragniony spokój i harmonię? - Poznaj Tumsky Residence!

Tumsky Residence powstaje na Ostrowie Tumskim - jedynej rzecznej wyspie Poznania, w miejscu historycznie ważnym dla stolicy Wielkopolski, na terenie grodu pierwszych Piastów. Pozostałości drewna z wału obronnego, odkryte podczas badań archeologicznych zakończonych rok temu, wydatowane na X w., pozwoliły ekspertom zbadać ten wyjątkowy teren. Odkrycia zaprezentowane na konferencji prasowej w czerwcu zeszłego roku uwiecznione zostaną w postaci wydruków zdjęć z odkrywek oraz pamiątkowej gabloty z rekonstrukcją ważnego historycznie znaleziska.

Tumsky Residence to nie tylko historia, to też ekologia. Inwestycja doskonale wpasowuje się w nadwarciańskie zielonych tereny rekreacyjno-spacerowe, stąd możliwości licznych aktywności i uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Bliskość Starego Miasta, Malty czy Śródki otwiera wiele okazji do spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi: tory regatowe, stoki narciarskie, termy i baseny, liczne ścieżki rowerowe, zewnętrzne siłownie, urokliwe knajpki z kuchnią całego świata, naturalne lody - to tylko niektóre z atrakcji. Planowana Kładka Berdychowska przyczyni się w niedalekiej przyszłości do dalszego rozwoju infrastruktury pieszo-rowerowej w rejonie wyspy.

Tumsky Residence to także najwyższej jakości naturalne materiały budowlane i wykończeniowe, o podwyższonych parametrach cieplnych i akustycznych: energooszczędne drewniane okna o przeszkleniach od podłogi do sufitu, wpuszczające dużą ilość naturalnego światła, ekologiczny dach mansardowy, energooszczędne fasady parteru, lukarny, loggie w stylu nadmorskim. Dzięki licznym rozwiązaniom pro-ekologicznym inwestycja pozwoli oszczędzić energię, co przyczyni się do większej ochrony środowiska poprzez zmniejszenie śladu węglowego. Podziemna hala garażowa oferować będzie stacje ładowania aut elektrycznych oraz stojaki na rowery, wraz ze stacją do ich naprawy.

Większa część mieszkań znalazła już swoich nabywców, w sprzedaży pozostały mieszkania 2- i 3-pokojowe oraz lokal usługowy na parterze. Zaawansowanie przedsięwzięcia deweloperskiego wynosi obecnie 88%. Przewidywany termin realizacji inwestycji zaplanowany został na II kwartał 2021r.

Tumsky Residence to inwestycja premium dla wymagających, to zdrowe środowisko życia. To wyjątkowa lokalizacja, szacunek do historii i środowiska naturalnego.

Zainteresowany? Wejdź na https://www.dom-eko.com.pl/oferta/tumsky-residence/ i wybierz swoje mieszkanie. Obejrzyj spacery wirtualne, rzuty 3D, aktualne zdjęcia z inwestycji. Pobierz film o inwestycji oraz folder do ze strony https://www.tumsky.pl/

Zadzwoń! Tel. 790 550 670, 790 860 740 lub napisz na: [email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro