Reklama
Reklama

Stowarzyszenie Na Tak we wspólnym teledysku z Zakładem Poprawczym w Poznaniu (video)

fot. ponadwszystko / YT/ screen
fot. ponadwszystko / YT/ screen

Stowarzyszenie Na Tak wspólnie z zakładem poprawczym ze Starołęki przygotowali niecodzienny teledysk. Ma zachęcić do przekazywania 1 procenta podatku na pomoc podopiecznym stowarzyszenia.

Na początku lutego w poznańskim poprawczaku kręcono sceny do teledysku. W nagraniu brali udział zarówno podopieczni stowarzyszenia, które wspiera osoby niepełnosprawne, jak i wychowankowie domu poprawczego. Ci ostatni nagrywają też podkład muzyczny dla teledysku. Dla jednych i dla drugich sam udział w akcji to szansa na wyjście do ludzi oraz zrobienie czegoś pożytecznego. Ten wyjątkowy utwór powstaje po to, by ludzie mogli zobaczyć komu tak naprawdę pomagają przez cały rok. Zależy nam bardzo na tym, by poprzez piosenkę dotrzeć do szerokiego grona osób które zechcą wesprzeć naszych podopiecznych poprzez przekazanie 1% podatku. Piosenka napisana została specjalnie dla nas, przez jednego z wychowanków Zakładu Poprawczego, muzykę specjalnie dla nas skomponował Krzysztof Spychała ( kompozytor, muzyk ) - przekazuje Aneta Wiktor ze Stowarzyszenia Na Tak.
Teledysk jest już gotowy. Nasza wspólna ciężka praca, zaowocowała niesamowitym sukcesem. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się zebrać więcej środków z wpłat 1% - na rzecz naszych podopiecznych - dodaje Wiktor.
Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro