Reklama

Reksio zamieszkał w urzędzie. "Przedstawiam Wam mojego nowego współpracownika"

fot. UM Ostrów Wielkopolski

To jeden z psów ze schroniska w Wysocku Wielkim, który szuka domu.

W ten sposób urzędnicy z ostrowskiego magistratu zwracają uwagę na los zwierząt mieszkających w schronisku i potrzebujących domu na stałe. Poznaliście już naszego najnowszego współpracownika? To Reksio, podopieczny schroniska dla zwierząt. Pomaga, jak może, choć, jak widzicie, znajduje też czas na chwilę aktywności fizycznej. Pozdrawia Was wszystkich machającym ogonkiem - piszą na swoim profilu na portalu społecznościowym ostrowscy urzędnicy. A my liczymy, że ktoś zobaczy tu tego niezwykle łagodnego, przyjaznego pieska i zapragnie mieć takiego przyjaciela na co dzień w domu (piszemy to trzymając mocno kciuki) - dodają.

Reksio jest już po wizycie u psiego fryzjera - czysty i wyczesany. Szybko zadomowił się w naszym urzędzie i skradł serca pracujących tu osób. Szybko się zaprzyjaźnia i jest wdzięczny za każdą pieszczotę i miłe słowo -
przedstawia nowego "pracownika urzędu" prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

To nie jedyna forma pomocy dla zwierząt ze schroniska. Urzędnicy w swoim miejscu pracy zorganizowali też zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, by zwierzęta mogły przetrwać zimę. Do schroniska trafił wypełniony po brzegi bus. Gorąco Was z Reksiem pozdrawiamy i przypominamy, że w schronisku nadal jest wiele piesków, które oczekują naszej pomocy. Zachęcam wszystkich do zapewnienia im choć czasowej opieki. Szczególnie w czasie, gdy pogoda nie rozpieszcza. Odwdzięczą się Wam bezwarunkową miłością - zachęca do adopcji prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.



Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
6.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro