Reklama
Reklama

Szczepienia na MTP: nawet kilkadziesiąt minut w kolejce na mrozie

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Osoby, które wybrały się we wtorek na szczepienie na Międzynarodowe Targi Poznańskie, skarżą się na warunki jakie tam zastały.

- Brak jakiegokolwiek dystansu społecznego. Totalna dezorganizacja. Służby medyczne i seniorzy kłębią się w namiocie oraz przed. Czas oczekiwania na dworze (mrozie) ponad półtorej godziny - napisał widz WTK. - Totalna porażka organizacyjna na MTP. LUDZIE STOJĄ PO MINIMUM 45 MINUT na mrozie. W środku kolejne ogromne kolejki. Brak przestrzeni i dystansu, totalny chaos - dodaje nasz czytelnik.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W rozmowie z WTK dr Szczepan Cofta, który nadzoruje szpital tymczasowy na MTP przyznał, że "doszło do jakiegoś zawirowania", ale nie sprecyzował o jakie zawirowanie chodzi. Cofta prosi osoby, które udają się na szczepienie na MTP, by przychodziły do punktu na umówioną godzinę. Wówczas uniknie się konieczności stania w kolejkach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro