Reklama
Reklama

Spore problemy Aquanetu: kilka awarii w mieście i wielu mieszkańców bez wody!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum
Zdjęcie ilustracyjne | fot. archiwum

Czytelnicy informują nas o kolejnych.

Część mieszkańców Poznania nie ma obecnie wody. Aquanet informuje o kilku awariach, do których doszło w mieście. Jedna z nich miała miejsce na osiedlu Sobieskiego 25. Do godzin popołudniowych wody nie będą mieć mieszkańcy bloków na osiedlu o numerach 24 (od A do F), 25 (od A do C) oraz w pawilonach handlowych.

To jednak nie koniec. Do awarii doszło też na osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej 37, Okrętowej 13, osiedlu Pod Lipami, a także w Swarzędzu na ulicach Paderewskiego 4 i Żurawiej.

Do tego trzeba doliczyć awarie kanalizacyjne na skrzyżowaniu Królowej Jadwigi / Półwiejska, Ułańskiej 4/6 oraz Grabowej 4.

Tymczasem nasz czytelnik informuje o tym, że spora część osiedla Przyjaźni nie ma wody. - Do Aquanetu nie idzie się dodzwonić, aby uzyskać jakiekolwiek informacje - pisze.

Dorota Wiśniewska z Aquanetu podkreśla, że służby pracują nad usuwaniem awarii. Równocześnie zaznacza, że nie ma precyzyjnych informacji o rzekomej awarii na osiedlu Przyjaźni. - Czekam na wiadomości w tej sprawie - mówi.

 • Aktualizacja
  poniedziałek, 8.02.2021 r., godz. 11.22
  Aktualizacja
  poniedziałek, 8.02.2021 r., godz. 11.22
  - Brak wody na obszarze Piątkowa, Winograd i Winiar - ekipa Aquanet pracuje już na miejscu w celu ustalenia przyczyn. Utrudnienia dotyczą następujących lokalizacji: Murawa, Przyjaźni, Pod Lipami, Ugory, Słowiańska, Wilczak oraz obszary przyległe - informuje Aquanet.
 • Aktualizacja
  poniedziałek, 8.02.2021 r., godz. 11.55
  Aktualizacja
  poniedziałek, 8.02.2021 r., godz. 11.55
  Dorota Wiśniewska z Aquanetu przyznaje, że trwa obecnie ustalanie miejsca awarii w rejonie osiedli Pod Lipami, ulic Ugory czy Słowiańskiej. Woda powinna popłynąć w kranach w godzinach popołudniowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
16.66 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro