Reklama
Reklama

Kolejny nakaz opuszczenia mieszkania za przemoc

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Pavlofox / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Pavlofox / pixabay.com

Nietrzeźwy 40-latek znęcał się nad swoją matką

Policjanci z Chodzieży otrzymali informację o kobiecie stojącej na balkonie jednego z mieszkań i wzywającej pomocy. - Kiedy policjanci ustalili, że istnieje podejrzenie stosowania przemocy przez syna kobiety, podjęli decyzję o natychmiastowej izolacji agresora. 40-latka z uwagi na stan nietrzeźwości umieszczono w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Wydano także nakaz natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania. Zgodnie z przepisami, mężczyzna nie może powrócić do miejsca zamieszkania przez 14 dni - wyjaśnia Karolina Smardz-Dymek z chodzieskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Mężczyzna po wytrzeźwieniu i wyjściu na wolność nie zastosował się do nakazu i wrócił do mieszkania zajmowanego wraz z matką. - Policjanci zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Decyzją Sądu Rejonowego w Chodzieży najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie. Dodatkowo odpowie za złamanie nakazu, za co zgodnie z prawem grozi areszt, ograniczenie wolności lub grzywna - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
17.54 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro