Reklama
Reklama

Przejechał po mężczyźnie leżącym na jezdni. Są wyniki sekcji zwłok

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Do zdarzenia doszło w piątek w powiecie ostrzeszowskim.

- Ok. godz. 18:00 na prostym odcinku drogi krajowej nr 25 w miejscowości Kotowskie, na obszarze niezabudowanym, nieoświetlonym, z ograniczeniem prędkości do 60 km/h, 48-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierujący samochodem osobowym marki Renault najechał na leżącego na jezdni 49-letniego mieszkańca gm. Ostrzeszów, który w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu - wyjaśnia Magdalena Hańdziuk z policji w Ostrzeszowie. - Kierujący pojazdem był trzeźwy, pobrano również od niego krew do badań. Zwłoki zabezpieczono do sekcji. Pojazd biorący udział w zdarzeniu również zabezpieczono - dodała.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Jak podaje Radio Poznań, są już wyniki sekcji zwłok denata. Celem ekspertów było ustalenie, czy 49-latek zginął w wyniku przejechania po nim samochodu czy może był martwy już wcześniej. Ustalono, że mężczyzna żył leżąc na jezdni. Tym samym zginął w wyniku obrażeń odniesionych w trakcie wypadku. Śledczy będą teraz próbowali ustalić dlaczego 49-latek położył się na drodze.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
16.85 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro