Reklama
Reklama

Za każdy negatywny komentarz o WOŚP na epoznan.pl nasza Czytelniczka wpłaciła 50 groszy na orkiestrę... ile się uzbierało?

Kopia potwierdzenia wykonania przelewu

Czytelniczka swoją akcję nazwała 'Kana Poznańska', nawiązując do Kany Galilejskiej. Tym razem to nie woda została zamieniona w wino, a jak deklaruje Czytelniczka 'zło' w 'dobro'.

"Tak jak dwa lata temu, tak i w tym roku przeprowadziłam akcję na moim ulubionym portalu" - napisała do nas Caravanio. Czytelniczka policzyła wszystkie negatywne komentarze o WOŚP na epoznan.pl. "Naliczyłam razem trzysta dwanaście nienawistnych postów szkalujących, bardzo często w wulgarny i wyjątkowo agresywny sposób Orkiestrę. W tym roku za każdy podły hejt wpłaciłam na konto fundacji po 50 groszy. Od zarejestrowanych trolli liczyłam podwójnie (mogli wycofać posty). W tym roku zamieniłam zło na dobro w kwocie 156 zł. Zaokrągliłam do 200 zł."

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Podobną akcję Czytelniczka przeprowadziła w 2018 roku. Wówczas naliczyła 200 negatywnych postów i w efekcie 100 zł trafiło na konto WOŚP.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro