Reklama
Reklama

Nadchodzą trudne czasy dla Allegro? Amazon otwiera sklep w Polsce

Centrum Amazon w Sadach | fot. Maciej Kopiński / archiwum
Centrum Amazon w Sadach | fot. Maciej Kopiński / archiwum

To już oficjalna informacja.

Od lat mówiło się o tym, że amerykański gigant otworzy swój sklep w naszym kraju, ale jak dotąd w Polsce działają jedynie centra logistyczne Amazon. W tym jedno w podpoznańskich Sadach. Kolejne ma zostać otwarte w tym roku w Świebodzinie na terenie województwa lubuskiego. Dziś amerykańska firma potwierdziła, że wchodzi na polski rynek ecommerce.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Nie jest tajemnicą, że wejście do polski Amazona może się odbić na wynikach największej polskiej platformy zakupowej - Allegro.pl. Już widać to na warszawskiej giełdzie. Cena akcji Allegro w środę spada i notuje największy spadek wśród spółek należących do WIG20.

Przedsiębiorcy, którzy chcą sprzedawać swoje towary za pośrednictwem Amazon, mogą od środy rejestrować swoje konta na platformie w języku polskim. Dziś w polskim tłumaczeniu dostępna jest niemiecka wersja strony. Polska odsłona Amazon ma być zupełnie nową platformą, a nie jedynie przetłumaczoną z innego języka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
34.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro