Reklama
Reklama

Groził i obraził młodzieżowego radnego, bo szedł z chłopakiem po dworcu. Szuka go policja

Do zdarzenia doszło 21 grudnia na Dworcu Zachodnim.

- Funkcjonariusze Policji z Komisariatu Policji Poznań - Wilda prowadzą dochodzenie w sprawie kierowania gróźb pozbawienia życia i zdrowia wobec dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło 21 grudnia na Dworcu Zachodnim w Poznaniu. Tam, sprawca mijając się z pokrzywdzonymi na korytarzu przy wejściu do budynku Dworca Zachodniego zwrócił się do nich wulgarnymi słowami, a następnie groził im pozbawieniem życia i zdrowia. Związek z tą sprawą może mieć osoba zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, której wizerunek prezentujemy na zdjęciach - tłumaczy Marta Mróz z poznańskiej policji.

Portal lazarz.pl podaje, że chodzi o atak na Kacpra Nowickiego, przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Poznania. Nowicki 21 grudnia znajdował się na dworcu ze swoim chłopakiem. Agresor miał ich wyzwać m.in. od "pedałów". Miał też nóż, którym groził mężczyznom.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć, skontaktuj się z policją pod numerem 47 77 125-11 lub 12, 47 77 125-47 lub 112 - czynym całą dobę lub mailowo pod adresem: [email protected]

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
5.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro