Reklama
Reklama

Nagi mężczyzna w płaszczu z nożem zaczepia kobiety w Lasku Marcelińskim?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. maraisea / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. maraisea / pixabay.com

Takie ostrzeżenie przekazują sobie mieszkańcy.

Na osiedlowej grupie Młody Grunwald na Facebooku w poniedziałek pojawiło się ostrzeżenie przed mężczyzną, który miał w poniedziałek pojawić się w Lasku Marcelińskim. - Uwaga! Dzisiaj podczas spaceru w Lasku Marcelińskim jedna pani została zaczepiona przez nagiego mężczyznę przykrytego tylko płaszczem z nożem w ręku. Uciekła. Druga pani zgłosiła to samo. Mężczyzny póki co nie ujęto. Uważajcie! - można przeczytać na grupie.

Z komentarzy można się dowiedzieć, że mężczyzna zaczepił kobietę, która spacerowała po lasku z wózkiem. Mężczyzna miał chować się między drzewami i obserwować kobietę. Gdy ta zorientowała się, co się dzieje, uciekła i zaczęła ostrzegać osoby wchodzące do lasu, by uważały. Do zdarzenia miało dojść w godzinach popołudniowych. - Niestety potwierdzam. Moja mama spotkała w lesie zdenerwowaną kobietę, która została zaatakowana przez tego mężczyznę. Pani miała zgłosić sprawę na policję - pisze jedna z mieszkanek okolicy.

Skontaktowaliśmy się z policją w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź.

  • Aktualizacja
    wtorek, 26.01.2021 r., godz. 10.28
    Aktualizacja
    wtorek, 26.01.2021 r., godz. 10.28
    Policja nie otrzymała zgłoszenia w tej sprawie. - Oczywiście będziemy to sprawdzać, ale mamy wrażenie, że ludzie zaczęli myśleć, że jeśli napiszą o czymś na Facebooku to policja sama się czymś zajmie. Prosimy jednak o zgłaszanie takich incydentów do nas - apeluje Andrzej Borowiak z policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
24℃
16℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
4.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro