Reklama

Oferował podrabiane recepty na leki, wpadł przy paczkomacie

fot. policja

Do zatrzymania doszło na Grunwaldzie w Poznaniu.

15 grudnia przy paczkomacie w rejonie poznańskiego Grunwaldu zatrzymano mężczyznę, przy którym znaleziono blisko 50 gramów amfetaminy. - 50-latek został ujęty w trakcie nadawania przesyłek przy paczkomacie, a w jego aucie policjanci znaleźli karton pieczątek z danymi lekarzy różnych specjalizacji - wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Szybko okazało się, że nie jest to pierwszy kontakt mężczyzny z policją. 50-latek był wcześniej karany za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu. - Mundurowi przypuszczali, że znalezione rzeczy mogły służyć mężczyźnie do kolejnych malwersacji. Funkcjonariusze przeszukali jego mieszkanie i zabezpieczyli liczny sprzęt elektroniczny - dodaje.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w dniu zatrzymania 50-latek pojawił się przy paczkomacie, by nadać fałszywe recepty na leki, które sprzedawał w internecie. Postawiono mu zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia. Dodatkowo odpowie za fałszowanie recept, ale ta sprawa wciąż jest badana.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
14.83 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro