Reklama
Reklama

Trwa rozbudowa Lotniczej. Uwaga na zmiany w organizacji ruchu

fot. PIM

Trwa rozbudowa ulicy Lotniczej.

Prace realizowane są na odcinku pomiędzy ul. Wzlotową i ul. Dąbrowskiego. Zyska on nową nawierzchnię bitumiczną, zbudowane i przebudowane zostaną zjazdy oraz skrzyżowania, powstaną nowe chodniki i awaryjna sygnalizacja świetlna dla straży pożarnej. Wykonawca zbuduje również na tym odcinku kanalizację deszczową i sanitarną oraz kanał technologiczny. Przebudowana zostanie sieć gazowa i uliczne oświetlenie.

Od soboty niemożliwy stanie się wjazd na Lotniczą z ul. Dąbrowskiego. - Po zamknięciu wjazdu w ul. Lotniczą dojazd do posesji nr 316 - 336 przy ulicy Dąbrowskiego (na odcinku między ul. Lotniczą a ul. Pilotów) będzie możliwy po skręceniu z ul. Dąbrowskiego w ul. Pilotów i w ślad za tym w równoległą do ul. Dąbrowskiego drogę wewnętrzną, która stanie się dwukierunkową drogą bez przejazdu (ślepą) i będzie obowiązywał na niej zakaz zatrzymywania się.Przypominamy, że ul. Lotnicza od ul. Wzlotowej do ul. Dąbrowskiego jest wyłączona z ruchu pojazdów i udostępniana tylko mieszkańcom budynków zlokalizowanych na tym odcinku - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Dojazd do ul. Dąbrowskiego z ulic: Wzlotowej, Kopy, Hynka, Hangarowej, Żwirki, Spadochronowej, Wigury, Sterowej jest możliwy od ul. Pilotów.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na ulicach miejscami może być ślisko!
5℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
20.49 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro