Reklama
Reklama

Rozbiórka wiaduktu w ciągu Kurlandzkiej: przejazd Krzywoustego tylko jedną jezdnią

fot. PIM

Uwaga na utrudnienia w rejonie rozbieranego wiaduktu w ciągu ulicy Kurlandzkiej.

W związku z kolejnym etapem prac konieczna będzie zmiana organizacji ruchu na ul. Krzywoustego. Kierowcy będą mogli korzystać tylko z jezdni północnej.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

- Zmiany zostaną wprowadzone w nocy z 24 na 25 stycznia, czyli z niedzieli na poniedziałek. W rejonie wiaduktu w obydwu kierunkach (do miasta i z miasta) przejechać będzie można tylko północną jezdnią ul. Krzywoustego. Taka organizacja ruchu umożliwi przeprowadzenie prac rozbiórkowych na południowej części wiaduktu w ciągu ul. Kurlandzkiej - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Prace związane z przebudową wiaduktu w ciągu ul. Kurlandzkiej trwają od listopada ubiegłego roku. W ramach zadania w miejscu starej przeprawy powstanie nowa. Inwestycja obejmuje również przebudowę okolicznego układu komunikacyjnego - planowane są dwa nowe ronda oraz infrastruktura dla pieszych i rowerzystów. W ramach prac wykonawca nasadzi również nowe drzewa, krzewy i byliny.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
5℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro