Reklama
Reklama

Trzy kolejne restauracje w Poznaniu otwarte pomimo zakazu "Sytuacja nas do tego zmusiła"

fot. Whisky Bar 88 / FB

Restauracje tłumaczą, że w ten sposób chcą chronić miejsca pracy.

Z radością przekazujemy informację, że jesteśmy otwarci na miejscu i na wynos. Spółka City 88 Sp. z o.o. Sp. komandytowa zarządzająca Restauracją Cucina, Whisky Bar 88, Cappuccina Cukiernia & Lodziarnia dołącza do akcji #otwieraMY - przekazuje nam dziś Team City Park Poznań.

To kolejne restauracje, których właściciele mają dość rządowych restrykcji i uważają, że każdy kolejny dzień bez przyjmowania gości prowadzi ich do bankructwa. Mamy opinię naszych prawników, że możemy się otworzyć przy zachowaniu reżimu sanitarnego - mówi w rozmowie z WTK Paulina Prusiecka, przedstawicielka Capucciny, Cuciny i Whiskey Bar 88. Obsługujemy w maseczkach i rękawiczkach, pomieszczenia są wietrzone i ozonowane. Udostępniamy też większą przestrzeń dla naszych gości, żeby zachować odpowiednie odległości - dodaje. Bać się nie boimy, bo zachowujemy reżim sanitarny - mówi Prusiecka. Sytuacja nas do tego zmusiła. Od 10 miesięcy serwujemy głownie jedzenie na wynos. Musimy utrzymać miejsca pracy, szkoda że nikt o tym nie mówi - kończy.

Przypominamy, że część poznańskich restauratorów postanowiła przyłączyć się do akcji #otwieraMy i - mimo wszystko - otworzyć swoje lokale 1 lutego.

  • Aktualizacja
    czwartek, 21.01.2021 r., godz. 10.26
    Aktualizacja
    czwartek, 21.01.2021 r., godz. 10.26
    Otrzymaliśmy informację, że w czwartek działalność na miejscu ma także wznowić Evil Steak House na Podgórnej.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
6℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
10.82 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro