Reklama
Reklama

Gigantyczne sople zwisają na przystanku PST

fot. Czytelnik

Pasażerowie obawiają się, że sople zaczną spadać im na głowę.

Do naszej redakcji dotarło dziś zdjęcie z przystanku Kurpińskiego na trasie PST, na którym widać spore sople zwisające nad głowami pasażerów oczekujących na tramwaj. Problem jak co roku. ZTM znowu zaniedbuje przystanki. Wiosną był problem z bieżącym wywożeniem śmieci. Ogólny syf i brak remontów, a zimą nawet nie skuwają sopli. Ciekawe kto poniesie odpowiedzialność gdy takie coś nabije się komuś na oko - pisze nasz Czytelnik.

Przypomnijmy, że zgłoszenia dotyczące "Akcji Zima" od lat są przyjmowane całodobowo pod nr tel. 61 64 77 231 a także mailowo - [email protected] Zgłoszenia przyjmuje również miejska infolinia pod nr tel. 61 646 33 44 od pon. do pt. w godz. 7.30-20.00. Dyspozytor zapewnia, że dziś nikt żadnej niepokojącej sytuacji na PST nie zgłaszał. Wszelkie niepokojące zdarzenia dotyczące zimy należy zgłaszać na powyższe numery.

Niebezpieczne sople pojawiają się też na budynkach. Przypominamy, że w takich sytuacjach ich usuwaniem powinien zająć się właściciel lub zarządca nieruchomości.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na ulicach miejscami może być ślisko!
5℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
24.68 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro