Reklama
Reklama

Od poniedziałku utrudnienia na św. Wawrzyńca. Zamkną fragment ulicy

fot. PIM
fot. PIM

Prace związane z budową nowego odcinka ulicy pomiędzy Niestachowską i Kościelną rozpoczęły się w ubiegłym miesiącu.

- 18 stycznia (poniedziałek) zamknięty dla ruchu samochodowego zostanie odcinek ulicy od posesji przy ul. św. Wawrzyńca nr 17 do skrzyżowania z ul. Niestachowską. Wykonawca prac zapewni dojazd dla mieszkańców do posesji położonych przy tym odcinku ulicy, nie będzie jednak możliwości zaparkowania samochodu. Piesi w dalszym ciągu będą poruszać się po istniejącym chodniku. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prac i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie - apelują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Nowy odcinek ulicy ma być gotowy pod koniec roku. Kierowcy będą tu mieć do dyspozycji po jednym pasie w każdą stronę. Piesi otrzymają nowy chodnik, a rowerzyści drogę rowerową. - Roboty obejmują także budowę przystanków autobusowych, zjazdów do posesji, rozbudowę skrzyżowań ul. św. Wawrzyńca z ul. Niestachowską i ul. Żeromskiego oraz z ul. Kościelną, a także kanalizację deszczową wraz z przebudową kolektora i kanałów ogólnospławnych. W planach są również nasadzenia zieleni i nowe oświetlenie uliczne.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro