Reklama

PRM: jest nagroda dla osób, które wskażą miejsca porzuconych rowerów

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Czytelniczka

Nextbike czeka na informacje na temat porzuconych jednośladów.

Kolejny rok kontynuowana jest akcja #ZgłośRower. Po zakończonym sezonie nasi pracownicy zajmują się transportem rowerów z wyłączonych stacji do magazynu, żeby podczas przerwy zimowej zająć się ich przeglądem i serwisowaniem. Zebranie rowerów znajdujących się poza stacjami, bądź tych, które były niewłaściwie użytkowane wymaga od nas więcej pracy i czasu, jednak dzięki pomocy i uprzejmości mieszkańców miast rowery wracają do nas o wiele szybciej - czytamy w komunikacie Nextbike.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Samo zgłoszenie jest banalnie proste - po wejściu na stronę www.zglosrower.pl osoba zgłaszająca decyduje czy chce pozostać anonimowa, czy też pozostawi kontakt do siebie. Osobom, które maja założone konto w systemie rowerów miejskich i zostawią swój numer telefonu, po odebraniu roweru, konto zostanie doładowane kwotą 50 zł - dodają przedstawiciele operatora. Dodatkowo nie jest konieczne podawanie adresu, gdzie znajduje się rower. Wystarczy skorzystać z opcji "Moja lokalizacja", która automatycznie zapisze współrzędne zgłaszanego roweru. Dużym ułatwieniem jest dołączenie zdjęcia jednośladu - czytamy w komunikacie.

Później po rower wysłany zostanie zespół Nextbike, a jednoślad trafi do magazynu, gdzie przejdzie przegląd.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro