Reklama
Reklama

Poznaniak zatrzymany z narkotykami na ulicy. Na widok radiowozu zaczął uciekać

fot. policja

Mężczyzna został zatrzymany na ulicy.

5 stycznia policjanci patrolowali okolice poznańskiego Starego Miasta. W pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął dziwnie się zachowywać. - Gwałtownie zmienił kierunek trasy, którą szedł, a następnie chciał wbiec do pobliskiego sklepu. Policjanci podejrzewając, że ma on coś do ukrycia, natychmiast zareagowali - wyjaśnia Piotr Garstka z policji.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Policjanci dogonili uciekiniera i skontrolowali jego bagaż. W plecaku poznaniak miał worki z białym proszkiem, a w kieszeni kurtki opakowanie z suszem roślinnym. - Nie potrafił logicznie wytłumaczyć skąd ma taki bagaż. Został przewieziony do komisariatu.

Na komisariacie potwierdzono przypuszczenia - proszek okazał się być amfetaminą, a susz marihuaną. - Policjanci znaleźli też sporą sumę pieniędzy i kieszonkową wagę, którą mężczyzna miał przy sobie. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli prawie pół kilograma narkotyków.

W czwartek 43-latkowi postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro