Reklama
Reklama

Koszulka Legii jako wycieraczka na poznańskiej komendzie? Nikt jej nie podeptał

fot. Dzięki uprzejmości Polsat News
fot. Dzięki uprzejmości Polsat News

W październiku zrobiło się głośno o zdjęciu koszulki warszawskiej Legii leżącej pod drzwiami jednego z pomieszczeń poznańskiej komendy policji.

Jak ustalili wówczas dziennikarze Polsat News, przed drzwiami jednego z pomieszczeń na terenie Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu leżała koszulka Legii Warszawa. Miała służyć za wycieraczkę. Potwierdzeniem tego miało być wykonane zdjęcie przedstawiające koszulkę leżącą przy drzwiach wydziału zajmującego się m.in. bezpieczeństwem podczas spotkań piłkarskich.

"Wycieraczka" miała być widoczna jedynie dla policjantów, leżała bowiem w miejscu, w którym nikt spoza komendy nie miał wstępu. Policjanci zapewniali nas, że wyjaśniają tę sprawę.

Jak dziś podaje Radio Poznań, wewnętrzna kontrola w tej sprawie już się zakończyła. Ustalono, że koszulka była czysta - nie została przez nikogo podeptana czy zabrudzona. Zanim ktoś położył ją pod drzwiami i zrobił zdjęcie, koszulka miała leżeć na grzejniku tego wydziału. Nie ustalono kto zrobił zdjęcie, które trafiło do internetu. Ostatecznie koszulka trafiła do policjantów, którzy zbierają gadżety związane z klubami piłkarskimi występującymi w naszym mieście.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
14.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro