Reklama
Reklama

Zwłoki kobiety i mężczyzny w mieszkaniu. Są wyniki sekcji zwłok

fot. Kalisz24.INFO

Makabrycznego odkrycia dokonano w drugi dzień świąt w Kaliszu.

Jako pierwszy o tragedii poinformował portal Kalisz24.INFO. Zwłoki 59-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny zostały ujawnione w sobotę wieczorem w jednym z mieszkań przy al. Wojska Polskiego w Kaliszu. Makabrycznego odkrycia dokonał sąsiad, który wszedł do mieszkania, ponieważ zaniepokoił go widok biegającego po klatce schodowej psa. Wówczas zauważył zakrwawioną kobietę. Reanimacja nie przyniosła rezultatów. Według nieoficjalnych informacji lokalnego portalu na ciałach małżeństwa znaleziono rany kłute. Od początku brano pod uwagę zabójstwo lub rozszerzone samobójstwo.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Jak przekazał dziś w rozmowie z PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler wstępnie ustalono, że między małżonkami doszło do kłótni. Sekcja zwłok ujawniła użycie agresji fizycznej.

W trakcie zdarzenia nastąpiło jedno uderzenie nożem, potem drugie, które skutkowało powstaniem obrażeń i śmiercią jednej z osób; trzecie użycie noża to targnięcie się na własne życie - tłumaczył prokurator Meler.

Szczegóły będą teraz ustalane przez biegłych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
5℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
12.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro