Reklama

Poznańska parafia ukarana mandatem. Za zbyt głośne dzwony

fot. Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Poznań Wilda / FB

Parafię Zmartwychwstania Pańskiego na Wildzie odwiedzili przedstawiciele Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Według informacji inspektorów zbyt głośne dzwony przeszkadzają niektórym parafianom. O interwencji i mandacie wierni dowiedzieli się podczas niedzielnych ogłoszeń parafialnych.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

W ub. tygodniu do kancelarii par. przyszli Inspektorzy z Ochrony Środowiska, którzy wcześniej - 6 grudnia dokonali ponownych pomiarów hałasu bicia naszych dzwonów, który w dalszym ciągu przeszkadza niektórym naszym parafianom. Po przedstawieniu protokołu z tegoż pomiaru i nie dostosowania się do bariery dopuszczalnej poziomu hałasu został wypisany mandat w kwocie 300 zł. oraz zalecenie wyciszenia dzwonów, co w konsekwencji będą następne kary z tym związane i to dosyć pokaźne. W wyniku całej zaistniałej sytuacji będziemy zmuszeni całkowicie wyłączyć dzwony, bo bardzo przeszkadzają niektórym naszym parafianom - czytamy w ogłoszeniach parafialnych Parafii Zmartwychwstania Pańskiego na poznańskiej Wildzie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
3.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro