Reklama

Nie żyje Rafał Kupś. Był zastępcą dyrektora ZTM Poznań

fot. UM Poznań / archiwum

Zmarł po długiej chorobie.

Informacja o śmierci Rafała Kupsia dotarła do nas od jednego z czytelników. Udało nam się ją potwierdzić w kilku niezależnych źródłach.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Swoją karierę zaczynał w Biurze Projektów Budownictwa Komunalnego, dokąd trafił zaraz po studiach na Politechnice Poznańskiej. Następnym krokiem było rozpoczęcie pracy w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym, w którym spędził sporo czasu.

Kupś przez 6 lat był zastępcą dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu skąd w 2015 roku przeszedł na emeryturę. - Dziękujemy. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że Poznań ma niewielu specjalistów z tak unikalną wiedzą, doświadczeniem i praktyką w komunikacji zbiorowej - mówił w 2015 roku Bogusław Bajoński, dyrektor ZTM Poznań żegnając swojego zastępcę kończącego pracę.

Kupś działał dalej m.in. jako członek zarządu PSM Piątkowo. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że od dłuższego czasu zmagał się z chorobą.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro