Reklama
Reklama

Zwłoki kobiety i mężczyzny w mieszkaniu. Co się wydarzyło?

fot. Kalisz24.INFO

Makabrycznego odkrycia dokonano w drugi dzień świąt w Kaliszu.

Zwłoki 59-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny. Jak przekazuje dziś portal Kalisz24.info makabrycznego odkrycia dokonał sąsiad, który wszedł do mieszkania, ponieważ zaniepokoił go widok biegającego po klatce schodowej psa. Wówczas zauważył zakrwawioną kobietę. Reanimacja nie przyniosła rezultatów.

Sprawa nadal jest wyjaśniana. W związku z ujawnieniem w dniu 26 grudnia br. zwłok 59-letniej kobiety i 60-letniego mężczyzny w jednej z kamienic przy Al. Wojska Polskiego w Kaliszu, przeprowadzone zostały czynności procesowe, między innymi szczegółowe oględziny z udziałem biegłego lekarza z zakresu medycyny sądowej oraz techników kryminalistyki Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. W sprawie przesłuchani zostali także świadkowie. Decyzją prokuratora zasądzona została sekcja zwłok. Jej termin został ustalony na środę, na godzinę 9:00 - mówi portalowi Kalisz24 INFO prokurator Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskich.

Według nieoficjalnych informacji lokalnego portalu na ciałach małżeństwa znaleziono rany kłute. Prokuratura bierze pod uwagę zabójstwo lub samobójstwo rozszerzone.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
0℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.06 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro