Reklama
Reklama

Co poznaniacy dostali od "Gwiazdora"?

archiwum
archiwum

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się nie tylko z jedzeniem i radosnymi rodzinnymi spotkaniami. To także czas obdarowywania się prezentami. I właśnie o to, co w tym roku znalazło się pod poznańskimi choinkami zapytał osoby spacerujące po Starym Rynku reporter Pulsu Dnia Telewizji WTK. Wśród odpowiedzi były między innymi, zabawki, telefon, pieniądze czy sesja zdjęciowa. Pojawiają się też odpowiedzi - że mnóstwo życzeń i życzliwości.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Ale ogólnie zapytane osoby nie kryły swojego zadowolenia. A co jeśli to, co "przyniesie Gwiazdor" nie spełnia naszych oczekiwań. Niestety często dostajemy dwa takie same upominki lub nie zawsze w naszym guście czy rozmiarze. Oddać lub zamienić zakupiony nie jest tak łatwo. Niechciany prezent najłatwiej wystawić na aukcje internetowe. Można też zwrócić go do sklepu, ale nie zawsze posiadamy paragon. Należy pamiętać, że nigdy nie wypada przyznać się "Gwiazdorowi", że prezent nam się nie podoba, ponieważ może on się obrazić. Chodzi o to, żeby przekazać emocje. Obdarowujemy innych, żeby pokazać im naszą sympatię, miłość, wdzięczność. Także namawiam do tego, żeby kierować się sercem i intuicją - zwracała uwagę przy okazji zeszłorocznych świąt psycholog Natasza Chmielewska.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
3.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro